Menu
- MenuBack
- Lustra
-
- Wykończenie
-
- Funkcje
- Materiał
-
-
-
-
- Oświetlenie
-
- Strona główna
- Promocje
- Dostawa
- Kontakt
Wyjątkowo elegancka lampa podłogowa w klasycznym stylu. Subtelna i delikatna lampa TRINITY opiera swoją konstrukcję na trzech delikatnych nogach.
Gustowna lampa podłogowa, której zwiewna sylwetka zaskoczy każdego. Subtelnie dopasuje się do wystroju Twojego wnętrza, a jej oświetlenie nada charakteru każdemu pomieszczeniu. Idealnie nada się do salonu, pokoju czy obiektów komercyjnych typu kawiarnia bądź hotel. Klasyczny design stworzony został na myśl prostoty i szlachetnego wykończenia.
Delikatnie rozsyła swoje światło dookoła pomieszczenia, ocieplając nawet najbardziej zimne wystrojowo zakątki. Dzięki minimalizmowi powstała możliwość stworzenia produktu zarazem prostego, jak i wysokiej jakości. Lampa TRINITY I daje wiele możliwości aranżacyjnych, tworząc niezapomniany klimat.
| Napięcie pracy | 230V |
|---|---|
| Rodzaj | Lampa podłogowa |
| Długość | 54 cm |
| Kolor | czarny |
| Certyfikat CE | Tak |
| Długość przewodu | 200 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Wysokość | 136 cm |
| Materiał | Metal |
| Liczba źródeł światła | 1 szt. |
| Kolor przewodu | Czarny |
| Rodzaj źródła światła | Żarówka |
| Gniazdo żarówki | E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Maks. moc żarówki | 60 W |
| Ręczna produkcja | Tak |
| Rodzaj przewodu | PCV |
| Abażur | Tak |
| Materiał abażuru | Tkanina |
| Kolor abażuru | Szary |
| Średnica abażuru | 50 cm |
| Rodzaj wtyczki | C |
| Wbudowany ściemniacz | Nie |
| Wysokość abażuru | 25 cm |
TE PRODUKTY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
Nietypowa lampa z 4 źródłami światła to produkt, który zaskoczy każdego. Bez wątpienia przykuje uwagę i przełamie sztampowe designy wielu pomieszczeń. Nieregularny kształ sprawia, że nie da się przejść obok lampy obojętnie.
Sprawdź inne interesujące produkty z oglądanej kategorii
Elegancka lampa stołowa, o klasycznej i subtelnej konstrukcji. W połączeniu z trzeba designerskimi nóżkami tworzy produkt wysokiej jakości, który odnajdzie się w każdym pomieszczeniu.
Czarna lampa podłogowa Celia to produkt, który zaskoczy Cię elegancją, prostotą designu i uniwersalnością stylu.
Unikatowa lampa o nowoczesnym designie będzie idealnym dodatkiem do każdego wnętrza. Dzięki prostej formie jest ponadczasowa i funkcjonalna.