Menu
- MenuBack
- Lustra
-
- Wykończenie
-
- Funkcje
- Materiał
-
-
-
-
- Oświetlenie
-
- Strona główna
- Promocje
- Dostawa
- Kontakt
Lampa BEE jest klasykiem produktów marki Gie El. Elegancka forma, subtelna forma i ponadczasowy design. Transparentna w kolorze oliwkowo - transparentnym. Wyjątkowo subtelna, delikatna jak i zwiewna.
Lampa w całości tworzona ręcznie przechodzi długi i skomplikowany proces składania komponentów w jedną, harmonijną całość. Kolor oliwkowy z nutą transparentności nadaje kompozycji elegancji. Światło wpada do środka lampy i jest otulane delikatnym kolorem, który mieni się na ścianach pomieszczenia. Wkomponuje się wyjątkowo w tematyczne pokoje w hotelu czy w sypialni.
Nic jednak nie stoi na drodze, aby zastosować lampę w restauracji czy kawiarni. Polska produkcja to jeden z najważniejszych cech produktu. Oświetlenie na miarę współczesnych czasów. Spoglądając w głąb tworu można dostrzec lustrzane odbicie naszych emocji, dotychczas nam nieznanych.
| Napięcie pracy | 230V |
|---|---|
| Rodzaj | Lampa wisząca |
| Kolor | Oliwkowy |
| Średnica | 13 cm |
| Certyfikat CE | Tak |
| Wysokość | 22 cm |
| Materiał | Szkło |
| Rodzaj zawiesia | Przewód |
| Liczba źródeł światła | 1 szt. |
| Materiał podsufitki | Metal |
| Długość zawiesia | 100 cm |
| Kolor przewodu | Bezbarwny |
| Kolor podsufitki | Szary |
| Rodzaj źródła światła | Żarówka |
| Gniazdo żarówki | E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Maks. moc żarówki | 60 W |
| Ręczna produkcja | Tak |
| Rodzaj przewodu | PCV |
| Styl | Klasyczny Nowoczesny |
TE PRODUKTY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
Wyjątkowy design łączący w sobie kolory rdzy i bieli, zamknięty w geometrii łamanych płaszczyzn. Forma trójkątów tworzy wyjątkowy efekt, który przypomina ptaki uchwycone w locie.
Lampa BEE to klasyczny i sztandarowy produkt marki Gie El, charakteryzujący się szklaną kulą o ponadczasowym, eleganckim i wyrafinowanym kształcie, lekko zwężającym się, przeźroczystym różu, z drobnymi bąbelkami powietrza zatopionymi w szkle. Niezwykle naturalna, delikatna i przewiewna.
Sprawdź inne interesujące produkty z oglądanej kategorii
Lampa dekoracyjna do każdego wnętrza, która zapewni wyjątkowe oświetlenie. Jakość połączona z designem pozwoli upewnić się, że lampa ukaże piękno wraz z użytecznością.
Lampa o wielu twarzach dopasuje się do Twojej własnej wizji wystroju. Duży wybór kolorów, sposobu sterowania oświetleniem jak i rozmiarów. Czysta reprezentacja designu, prestiżu i elegancji.
Wyjątkowa lampa dopasuje się do Twojej wizji wystroju. Wersja w dużym rozmiarze idealnie nada się do obiektów komercyjnych typu hotel, restauracja czy kawiarnia.
Różnorodna lampa wpasuje się w Twoją własną wizję wystroju. Szeroki wybór kolorów, sposobu sterowania oświetleniem jak i rozmiarów. Czysta reprezentacja designu, prestiżu i elegancji.
Lampa dostępna w wielu rozmiarach jak i kolorach urzeka swą prostotą i elegancją. Idealni sprawdzi się nawet w najmniejszych wnętrzach takich jak przedpokój czy kuchnia. Stworzona z myślą o uniwersalności i naturalnej geometrii oświetlenia.
Nietypowa lampa z 4 źródłami światła to produkt, który zaskoczy każdego. Bez wątpienia przykuje uwagę i przełamie sztampowe designy wielu pomieszczeń. Nieregularny kształ sprawia, że nie da się przejść obok lampy obojętnie.
Lampa w kształcie owalnym z wyraźnymi, kolorowymi szczegółami tworzą kompozycję harmonii, która idealne odnajdzie się w Twoim wnętrzu. 4 źródła światła pozwolą na idealne oświetlenie każdego pomieszczenia, a design pozwoli na dopieszczenie wystroju.
Niewielkich rozmiarów lampa w kształcie tuby gustownie oświetli przestrzeń, a także pozwoli na stworzenie wyjątkowego wystroju w Twoim wnętrzu. Dostępna w wielu wielkościach jak i kolorach, dzięki czemu dopasuje się do Twoich potrzeb.
Lampa o klasycznym kształcie i uniwersalnym designie wpasuje się w każde wnętrze. Proste w montażu jak i umiejscowieniu pomogą Ci oświetlić pomieszczenie na Twoich zasadach.
Wyjątkowy design łączący w sobie kolory rdzy i bieli, zamknięty w geometrii łamanych płaszczyzn. Forma trójkątów tworzy wyjątkowy efekt, który przypomina ptaki uchwycone w locie.