Menu
- MenuBack
- Lustra
-
- Wykończenie
-
- Funkcje
- Materiał
-
-
-
-
- Oświetlenie
-
- Strona główna
- Promocje
- Dostawa
- Kontakt
Trzy świetlne panele, których proporcje są idealnie wyważone to właśnie oprawa Trio. Subtelnie zaokrąglona osłona stworzona z mlecznego szkła akrylowego idealnie wpasuje się w metalową ramę. Nada także lampie świeży, nowoczesny wygląd. Dzięki opcji regulowania miejsca przytwierdzenia linek i ich długości otrzymujemy nieskończoną ilość możliwości aranżacji.

| Barwa świecenia | Biała ciepła |
|---|---|
| Moc świecenia | 2200 LM |
| Pobór mocy | 3x 12W |
| Napięcie pracy | 230V |
| Długość | 100 cm |
| Współczynnik oddawania barw | 90 |
| Kolor | czarny złoty |
| Szerokość | P0311 - 3.6 cm, P0311D - 2.5 cm, P0426D - 100 cm |
| Wysokość | Max 150 cm |
| Materiał | Metal, Akryl, stal nierdzewna |
| Wykończenie | Czarny, złoty |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Styl | Industrialny Minimalistyczny Nowoczesny |




TE PRODUKTY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
Sprawdź inne interesujące produkty z oglądanej kategorii
Lampa dekoracyjna do każdego wnętrza, która zapewni wyjątkowe oświetlenie. Jakość połączona z designem pozwoli upewnić się, że lampa ukaże piękno wraz z użytecznością.
Lampa o wielu twarzach dopasuje się do Twojej własnej wizji wystroju. Duży wybór kolorów, sposobu sterowania oświetleniem jak i rozmiarów. Czysta reprezentacja designu, prestiżu i elegancji.
Wyjątkowa lampa dopasuje się do Twojej wizji wystroju. Wersja w dużym rozmiarze idealnie nada się do obiektów komercyjnych typu hotel, restauracja czy kawiarnia.
Różnorodna lampa wpasuje się w Twoją własną wizję wystroju. Szeroki wybór kolorów, sposobu sterowania oświetleniem jak i rozmiarów. Czysta reprezentacja designu, prestiżu i elegancji.
Lampa dostępna w wielu rozmiarach jak i kolorach urzeka swą prostotą i elegancją. Idealni sprawdzi się nawet w najmniejszych wnętrzach takich jak przedpokój czy kuchnia. Stworzona z myślą o uniwersalności i naturalnej geometrii oświetlenia.
Nietypowa lampa z 4 źródłami światła to produkt, który zaskoczy każdego. Bez wątpienia przykuje uwagę i przełamie sztampowe designy wielu pomieszczeń. Nieregularny kształ sprawia, że nie da się przejść obok lampy obojętnie.
Lampa w kształcie owalnym z wyraźnymi, kolorowymi szczegółami tworzą kompozycję harmonii, która idealne odnajdzie się w Twoim wnętrzu. 4 źródła światła pozwolą na idealne oświetlenie każdego pomieszczenia, a design pozwoli na dopieszczenie wystroju.
Niewielkich rozmiarów lampa w kształcie tuby gustownie oświetli przestrzeń, a także pozwoli na stworzenie wyjątkowego wystroju w Twoim wnętrzu. Dostępna w wielu wielkościach jak i kolorach, dzięki czemu dopasuje się do Twoich potrzeb.
Lampa o klasycznym kształcie i uniwersalnym designie wpasuje się w każde wnętrze. Proste w montażu jak i umiejscowieniu pomogą Ci oświetlić pomieszczenie na Twoich zasadach.
Wyjątkowy design łączący w sobie kolory rdzy i bieli, zamknięty w geometrii łamanych płaszczyzn. Forma trójkątów tworzy wyjątkowy efekt, który przypomina ptaki uchwycone w locie.