Menu
- MenuBack
- Lustra
-
- Wykończenie
-
- Funkcje
- Materiał
-
-
-
-
- Oświetlenie
-
- Strona główna
- Promocje
- Dostawa
- Kontakt
Designerska lampa stołowa TRINITY. Subtelna i zarazem klasyczna forma, skomponowana na podstawie konstrukcji trzech nóg.
Lampa TRINITY III reprezentuje klasykę, lekkość jak i szlachetność. Jej minimalizm i kolor sprawiają, że jest w stanie dodać charakteru każdemu wnętrzu. Abażur jest wykonany z naturalnej podklejonej bawełny.
Trinity delikatnie rozświetli Twoje wnętrze, dając mu nastrojową barwę i subtelną poświatę. Wbrew pozorom, mimo swojego rozmiaru wprowadzi wielkie zmiany wystroju dzięki ciepłemu światłu, które wydobywa się z jej delikatnych ścianek. Kolor grafitu w połączeniu z czernią to klasyczny wybór kolorystyczny. Jeżeli potrzebujesz ponadczasowego rozwiązania, nie zwlekaj i pozwól, aby lampa Trinity zagościła w Twoim wnętrzu.
| Napięcie pracy | 230V |
|---|---|
| Rodzaj | Lampa biurkowa |
| Długość | 50 cm |
| Kolor | szary |
| Certyfikat CE | Tak |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Materiał | Metal |
| Liczba źródeł światła | 1 szt. |
| Kolor przewodu | Czarny |
| Rodzaj źródła światła | Żarówka |
| Gniazdo żarówki | E27 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Maks. moc żarówki | 60 W |
| Ręczna produkcja | Tak |
| Rodzaj przewodu | PCV |
| Abażur | Tak |
| Materiał abażuru | Tkanina |
| Średnica abażuru | 50 cm |
| Rodzaj wtyczki | C |
| Wbudowany ściemniacz | Nie |
| Wysokość abażuru | 25 cm |
| Styl | Minimalistyczny Nowoczesny |
TE PRODUKTY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
Sprawdź inne interesujące produkty z oglądanej kategorii
Notti to doskonały przykład doskonałego połączenia formy, materiałów i detali, tworzący niezwykle harmonijny i organiczny design.
Notti to doskonały przykład doskonałego połączenia formy, materiałów i detali, tworzący niezwykle harmonijny i organiczny design.
Lampa stołowa Notti o nowoczesnym i minimalistycznym designie to perfekcyjne połączenie formy i funkcji.
Lampa stołowa Notti o nowoczesnym i minimalistycznym designie to perfekcyjne połączenie formy i funkcji.
Lampa stołowa Notti o nowoczesnym i minimalistycznym designie to perfekcyjne połączenie formy i funkcji.
Lampa stołowa Notti o nowoczesnym i minimalistycznym designie to perfekcyjne połączenie formy i funkcji.
Design lampy Notti doskonale łączy funkcjonalność z estetyką, sprawiając, że jest idealnym rozwiązaniem do różnorodnych wnętrz.
Design lampy Notti doskonale łączy funkcjonalność z estetyką, sprawiając, że jest idealnym rozwiązaniem do różnorodnych wnętrz.
Design lampy Notti doskonale łączy funkcjonalność z estetyką, sprawiając, że jest idealnym rozwiązaniem do różnorodnych wnętrz.
Lampa wisząca Notti marki Nordlux to doskonały przykład uniwersalności w projektowaniu oświetlenia.
Szara oprawa Notti to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie do montażu żarówki.
Czarna oprawa Notti to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie do montażu żarówki.
Alton to nowoczesna lampa, tworząca stylowy dodatek, który doskonale pasuje do różnych aranżacji wnętrz, dodając im subtelnego charakteru i tworząc wyjątkową atmosferę.
Alton to nowoczesna lampa, tworząca stylowy dodatek, który doskonale pasuje do różnych aranżacji wnętrz, dodając im subtelnego charakteru i tworząc wyjątkową atmosferę.
Nowoczesna listwa oświetleniowa dzięki minimalistycznej formie dopasuje się do każdego wnętrza. Biała kolorystyka z elementami złota nada elegancji.
Nowoczesny, czarny reflektor idealnie sprawdzi w modernistycznych wnętrzach. Dzięki minimalistycznej formie znajdzie wiele zastosowań.