Menu
- MenuBack
- Lustra
-
- Wykończenie
-
- Funkcje
- Materiał
-
-
-
-
- Oświetlenie
-
- Strona główna
- Promocje
- Dostawa
- Kontakt
Nowoczesny żyrandol, na który składa się komplet trzydziestu kryształów o różnych rozmiarach. Kryształ górski jest kamieniem szlachetnym, który został stworzony w całości przy pomocy czasu i natury. Każdy z kryształów przekształca światło w wyjątkowy sposób. Połączenie oświetlenia z naturą pozwala na uzyskanie efektu dotychczas niespotykanego. Różnorodność sprawia, że każdy kamień szlachetny przepuszcza inną ilość światła, jest innego rozmiaru a także innego kształtu.

Nieprzewidywalny i nietypowy produkt to kombinacja daru natury i twórczości człowieka. Kryształy wydobywane są z poszanowaniem europejskich praw i norm jakości. Każdy żyrandol jest tworzony ręcznie z dbałością o szczegóły zapewniając jego wyjątkowość. Żyrandol LGH0863 posiada dwa odrębne źródła światła. Pierwsze z nich tworzy wyjątkową atmosferę wnętrza i wpływa na emocje, a drugie, znajdujące się w podsufitce, o wyższej mocy światła pozwoli na idealne oświetlenie pomieszczenia. Każde z nich może być używane oddzielnie, a światło w podsufitce może być zmieniane pod kątem jego natężenia.
| Długość | 90 cm |
|---|---|
| Kolor | Biały, transparentny, mleczny biały czarny |
| Certyfikat CE | Tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Kolor podświetlenia | biały, czarny |
| Materiał | Kryształ górski |
| Liczba źródeł światła | 12 szt. |
| Materiał podsufitki | Metal |
| Maks. moc żarówki | 60 W |
| Ręczna produkcja | Tak |
| Styl | Nowoczesny |
TE PRODUKTY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
Sprawdź inne interesujące produkty z oglądanej kategorii
Nowoczesny design aluminiowego żyrandola Echo Vertical sprawia, że nie da się przejść obok niego obojętnie. Okrąg, który podwiesza się pod samym sufitem przy pomocy dwóch ultracienkich żyłek. Efekt, który tworzy, szczególnie nad lustrem, zadowoli nawet najbardziej wymagającego pod względem elegancji i unikalności klienta.
Żyrandol GENIUS 1 LGH0681 firmy Gie El to najbardziej uniwersalny żyrandol z rodziny GENIUS. Jego zastosowanie jest wszechstronne ze względu na jego rozmiar. Niezależnie, czy jest to salon czy hotel, żyrandol zapewni harmonię charakteru wnętrza.
Designerska lampa, która zaskoczy każdego gościa. Ręcznie kompletowany polskiej produkcji żyrandol to konstrukcja, która jest transformacją znanej lampy BIRD.
Lampa TWIG black VI to minimalistyczna propozycja do nowoczesnych wnętrz. Klasyczny design sprawi, że lampa TWIG black VI sprawdzi się do większości pomieszczeń.
Minimalistyczna lampa wisząca z białymi kulami jest uzupełnieniem do nowoczesnych wnętrz. Dzięki swojej kolorystyce doda elegancji i klasy każdej przestrzeni.